ÇELİK POL Cam Elyaf Takviyeli Polyester San. Tic. LTD. ŞTİ.  |  Hakkımızda  |  İletişim  |

ÇELİK POLYESTER LOGOÇELİK POLYESTERTELEFON GİF

ANASAYFA  |  ASİT İZOLASYON  |  POLYESTER  |  FİBERGLASS  |  CAM ELYAF  |  CTP  |  POLİKERAMİK  |  TAMİR

MERMERİT MUTFAK EVYESİ

ASİT HAVUZLARI TAVALAR ASİT DERELERİ

ASİT KAPLAMA YAPIMI ASİTLİ DEPOLAR

ASİT TANKI KAPLAMASI

CAM ELYAF RULOSU

FİBER GLASS İZOLASYONLU NAKİL TANLARI

FİBER GLASS TEKNE YAPIMI

FİBERGLASS SU DEPOLARI

İNŞAAT BETON KALIBI KASETİ

MERMERİT MUTFAK EVYESİ

ÖZEL POLYESTER UYGULAMASI

POLIETILEN DEPOLAR

POLİKERAMİK MERMERİT KÜVETLER

POLYESTER CAMİ KUBBELERİ

POLYESTER ÇATI İZOLASYONU

POLYESTER GİZLİ DERE UYGULAMASI

POLYESTER HAVUZ KAYDIRAKLARI

POLYESTER İZOLASYON KAPLAMA

POLYESTER KAPLAMA ASİT TANKI

POLYESTER KASET LEVHA

POLYESTER KAZANLAR

POLYESTER LUNAPARK KAYDIRAĞI

POLYESTER OLUKLU ETERNİT LEVHALARI

POLYESTER SEÇİM OTOBÜSÜ TAVANI

POLYESTER SU DEPOLARI

POLYESTER SU DEPOSU

POLYESTER TAŞ DUVAR KALIPLARI

TEXTURE DESENLİ POLYESTER KAPLAMASI

 

MERMERİT MUTFAK EVYESİ Cam Elyaf Takviyeli MERMERİT MUTFAK EVYESİ San.in temel faaliyetleri poliüretan yapımı su depoları , cam elyaftan yapılma su depoları ve satımıdır. Konusunda İstanbul piyasasında önemli bir paya sahip olan şirketimiz , İstanbul dışındada geniş yer teşkil etmektedir. Şirketimiz su depoları dik yatık su depoları fiberglas su depoları imal etmektedir.

MERMERİT MUTFAK EVYESİ Nedir MERMERİT MUTFAK EVYESİ Yapısı :

1. Tereftalik asitle etilen glikolün polimerleşmesinden oluşur. Boyacılıkta , kumaş polyester Su Deposu ve lâstik sanayiinde , ayrıca korozyona karşı koruyucu olarak kullanılır.


2. Tahta üzerine sürüldüğünde hava higroskopik ve fiziksel koşullarına karşı koruyucu , parlak bir katman oluşturan poliasidin doymamış alkollere veya glikollere etkimesiyle elde edilen kimyasal madde.

Diğer bir tanım: MERMERİT MUTFAK EVYESİ kelimesi birleşik bir kelime olup , çok anlamlı POLY ve organik bir tuzu ifade eden kimyasal bir terim olan ESTER den oluşur. POLYESTER kelimesini , çok sayıda organik tuz olarak da ifade edebiliriz. Ayrıca ester molekülleri zincirini Polimer olarak da tanımlayabiliriz.


Doymamış ilk polyester Su Deposu reçinelerin ilk pratik uygulama örneği 2. Dünya savaşındadır. Fakat cam elyafı ile takviye edilmesi , çok sağlam ve hafif bir malzeme olduğunun anlaşılması 1950 de olmuştur. Günümüzdeki polyester Su Deposu doymamış reçineler ilk hallerine göre çok daha üstün özelliklere sahiptir.


Hem Türkiye’ de hem de Dünya’ da CTP uygulamalarında en yaygın olarak kullanılan doymamış polyester Su Deposu reçineler , Takviyeli plastikler içinde termoset grubunda yer alan bir reçinedir. El yatırması gibi basit kalıplama tekniklerinden , en karmaşık makineleşmiş kalıplama tekniklerine kadar , her türlü kalıplama tekniğine hitap eder. MERMERİT MUTFAK EVYESİ reçineler , çok geniş bir kimyasal aileyi kapsar ve genel olarak dibazik asitlerle , polihidrik alkollerin kondensasyon reaksiyonu sonucunda elde edilir.


Dibazik Asit + Polihidrik Alkol = MERMERİT MUTFAK EVYESİ Reçine + H2O Kullanılan dibazik asit türüne bağlı olararak , doymamış polyester Su Deposu reçineler , kompozitin genel amaçlı veya kimyasal dayanımlı olmasını sağlayacak şekilde , ortoftalik veya izoftalik olarak adlandırılır.

MERMERİT MUTFAK EVYESİ , polimerlerin bir kategorisi veya daha özel olarak ana bağları içinde ester fonksiyonel grupları içeren yoğuşma olimerleridir. MERMERİT MUTFAK EVYESİler doğada bulunmasına karşın , polyester Su Deposu genel olarak tüm polietilen tereftalat ve polikarbonat içeren sentetik polyester MERMERİT MUTFAK EVYESİe ait geniş bir aileyi belirtir. PET , termoplastik polyester MERMERİT MUTFAK EVYESİin en önemlilerinden biridir.

ilk sentetik polyester Su Deposu olan gliserin ftalat su geçirmezlik özelliği elde etmek için 1. Dünya Savaşında kullanılmıştır. Doğal polyester MERMERİT MUTFAK EVYESİ 1830lu yıllardan beri bilinmektedir. MERMERİT MUTFAK EVYESİ kelimesinin yaygın kullanımı polyester Su Deposu liften gelen kumaşı belirtir. MERMERİT MUTFAK EVYESİ giysiler , doğal liflerle karşılaştırıldığında , daha az doğal hissedilir. MERMERİT MUTFAK EVYESİ lifler sıklıkla pamuk lifleri ile beraber , daha iyi özelliklere sahip giysiler üretmekte kullanılır.

MERMERİT MUTFAK EVYESİ su Deposu ve Tankların Yerinde imalat ve montajı:

Oturmus oldugunuz apartman ve binanizdaki metal sac ve beton depolariniz cürüme ve sizdirma yaparak insan saglina ve bina temeline zarar verdiginden dolayi sagliniz ve binaniz deprem esnasinda zarar görmesine sebep verebilir. MERMERİT MUTFAK EVYESİ depolarinizin paslanmasi ve temizlenmesi yapilmadigindan dolayi deponuzdaki suyunuz çamur , pas , diger organik ve inorganik maddeler insan sagliniza olumsuz sekilde zarar verecegini düsündügümüz için Siz degerli müsterimize MERMERİT MUTFAK EVYESİ ve Fiberglas su deposu ve su tankin tavsiye ediyoruz maliyeti ekonomik üretimi rahat olan depolarimiz tüm gövde parçalarini fabrikamizda üreterek (De monte) olarak parçalardan üretilen polyester Su Deposu su depolarin önceden kesif yaptigimiz binanizin bodrum zeminine yattiracaginiz su deposunu Firmamızın uzman ekiplerince su deponuzu montaj yapiyoruz. Montaj bittikten sonra su deponuzu sihhi tesisatçiya baglantilarini baglattirarak su deponuz kullanima hazir hale getiriyorsunuz. (TSE ISO 9001 2000 kalite ve Sağlıklıdır belgeli deponuzun) Muslugunuzdan temiz ve saglikli su aktıgında sihhatli olarak su deposunu mutlulugunu yasayacaksiniz.

CTP ( MERMERİT MUTFAK EVYESİ polyester Su Deposu depo) larin avantajlari:

Diger malzemeleri göre daha hafiftir , Elektrigi iletmezler , Korozyona dayaniklidirlar , paslanmaz ve çürümezler , Su izolasyonu saglar , isi izolasyonu saglar. Yüksek mukavemet degerli vardir. Istenilen tonajda üretilebilmektedir , boya ve bakim istemez. Dis bakim gerektirmeksizin , uzun ömürlüdür ve montaji kolaydir.

Kompozit Nedir? ( Fiberglas ve MERMERİT MUTFAK EVYESİ ):


Reçine katki malzemeleri ilave edilmis termoset reçinelerin veya termoplastlarin elyaflar ile ( cam , karbon , aramid vs..) veya dolgu malzemeleri takviye edilmesi ve bu karisimin belirli bir prosese tabi tutulmasi sonucunda sertlesmesi ile elde edilen ürünler kompozit malzeme olarak adlandirilir. Saf haldeki reçinelerin (takviyelerle birlikte) katki malzemesi ile sertlestirilmesi sonucu elde edilen kompozit ürünlerin mekanik mukavemet degerleri diger plastiklere(Polietilene) göre kiyaslanamayacak kadar yüksektir.

Kompozitleri olusturan temel malzemeler polimerler , termosetler reçineler veya termoplast reçineler , takviye malzemeleri , katki malzemeleri ve dolgu malzemeleridir. Cam elyaf takviyesi ile fiziksel mukavemetleri arttirilmis kompozit malzemeler ahsap , beton , metal , cam gibi bir üretim malzemesi olup , kullanim amacina uygun degisik özelliklerin kolayca kazanilabilmesi özelligi ile diger üretim malzemelerine göre üstünlük gösterir. MERMERİT MUTFAK EVYESİ polyester Su Deposu (CTP) olarak adlandirilan kompozitler ticari olarak en uygun kullanim alanina sahip takviyeli polyester Su Deposu lerdir.

Yapılacak işler:

Fiberci , Fiberglas , Fiberglass , Fiber Teknikleri , Fiber Boya , Fiber Onarım , Fiber Model , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Ustası , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiber Ustası , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiberglas Ustası , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiberglas Kalıp , Cam Takviyeli MERMERİT MUTFAK EVYESİ , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Mimari , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Maket Ürünler , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Yeniden Modelleme , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Bulunmayan Parça , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiber Kırık Onarım , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Plastik Onarım , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Prekast , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Prekast kalıplar , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Su oluğu , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiber Nedir , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Nedir , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiber Kaplama , MERMERİT MUTFAK EVYESİ Fiber Boya ,

 

Firmamızın kuruluş hikayesi, kurucumuz Seyfettin ÇELİK in 1990 yılında polyester sektörüne girmesi ile başlamıştır. . 1999 yılından itibaren de kendi yönetiminde bugünkü adıyla ÇELİK POL San.Tic.Ltd.Şti. nin kuruluşunu yaparak sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek sürekli bir büyüme trendi izlemiştir.

ÇELİK POL San. Tic. Ltd. Şti. yılların tecrübesini genç ve dinamik kadrosu ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti verme çabasındadır. ' Müşterilerimiz iş ortağımızdır' anlayışı ile müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır. Seyfettin ÇELİK, ' Hizmette mükemmeliyet ' misyonunu benimsemiştir. Hizmet: Etkin, hızlı ve verimli

İşleyiş: Tecrübe ve yeniliğin sentezlendiği bir sistem
Bakış açısı: Değer yaratma
Odak noktası: Müşteri memnuniyeti
Sonuç: Kalite mükemmeliyeti

Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan, ürün yelpazesini sürekli geliştiren, sektördeki gelişmeleri izleyen değil bilfiil içinde olan, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur. Çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ise sırtımızı dayadığımız ilkelerimizdir.

 

ANASAYFA  |  ASİT İZOLASYON  |  POLYESTER  |  FİBERGLASS  |  CAM ELYAF  |  CTP  |  POLİKERAMİK  |  TAMİR

 

Tel : 0216 317 82 84   |  Gsm : 0532 367 88 95   |  Fax: 0216 324 50 86 - RSS
HAZIR YÖNETİCİ PANELLİ WEB SİTE SATIŞIwww.websitepaneli.comwww.websitepaneli.com